سفارش تولید محتوا

Hidden
قیمت: 0 تومان
محتوایی یونیک با رعایت اصول سئو
سفارش تولید محتوا
نوع محتواهزینه هر کلمههزینه هر هزار کلمه
محصول80 تومان80,000 تومان
وبلاگ (مقالات)95 تومان95,000 تومان
صفحات لندینگ110 تومان110,000 تومان
رپورتاژ آگهی120 تومان120,000 تومان

تولید محتوای تخصصی با کارو کانتنت

سفارش تولید محتوا

رعایت اصول تخصصی سئو

برای اینکه یک متن کاربردی داشته باشید، لازم است تمام اصول و قواعد سئو در آن پیاده شده باشد. محتوایی می تواند برای یک سایت سودمند باشد که در قاب این اصول جای بگیرید. در کاروکانتنت تمامی اصول تخصصی سئو به کار گرفته می شود تا متنی بی نقص و حرفه ای را به شما تحویل دهیم.

سفارش تولید محتوا

صرفه جویی در زمان

یکی از نکاتی که برای سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است این بوده که مطالب در زمان معین روی سایت قرار بگیرند. ما در کاروکانتنت سرعت و دقت را به کار گرفته ایم تا در کوتاه ترین زمان ممکن متنی با کیفیت در اختیار شما بگذاریم. ما قدر زمان را می دانیم و برای وقت شما ارزش قائل هستیم.

سفارش تولید محتوا

مشاوره رایگان تولید محتوا

اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، ما مشاوره های خود را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. در حوزه تولید محتوا می توانیم با توجه به سایتی که دارید توضیحات لازم و راهنمایی های کافی را به شما ارائه دهیم؛ پس بدون نگرانی، همین الان با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نمونه های موفق تولید محتوا

هر آنچه درباره تولید محتوا باید بدانید!

سفارش تولید محتوا از جمله مهم ترین و بهترین شیوه هایی است که به صورت متداول صاحبان مشاغل مختلف که در فضای مجازی و وب سایت ها مشغول فعالیت هستند به آن اهمیت می دهند و از آن برای معرفی خدمات و محصولاتی که دارند استفاده خواهند کرد. هر چقدر که یک محتوا با کیفیت تر تولید شود قطعاً در زمان کوتاه تری این افراد می توانند به اهداف خود که همان جذب مشتری و فروش بیشتر است برسند.

بهتر است بدانید تا چندین سال پیش خیلی تولید محتوا به چشم نمی آمد؛ اما چندین سال است که اهمیت وبلاگ و تولید محتوا بیش از پیش خود را نشان داده و اشخاصی که در زمینه بازاریابی و افزایش آگاهی از برند قصد دارند خود را بیشتر به جامعه هدف معرفی کنند از آن بهره می برند. در ادامه این مطلب سعی داریم به تمام سوالات شما در زمینه اینکه تولید محتوا چیست و چگونه باید تولید محتوا را انجام دهید پاسخ دهیم.

مهمترین کارهایی که باید قبل از شروع تولید محتوا انجام دهید

برخی تصور می کنند تولید محتوا کار راحتی است و هر شخصی می تواند آن را انجام دهد؛ در حالی که این تصور کاملاً اشتباه است. اگر شما ندانید که از کجا باید شروع کنید و تجربه و مهارتی در زمینه تولید محتوا نداشته باشید، قطعاً کارتان خوب از آب در نمی آید. تولید محتوا کاری است که نیاز به کارشناسان و محتوا نویسان حرفه ای دارد. به صورت کلی یک نویسنده ماهر و با تجربه برای آغاز تولید محتوا ۴ مرحله زیر را در نظر خواهد گرفت و آنها را انجام می دهد:

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی

انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی مهم ترین و اساسی ترین بخش فرآیند بازاریابی محتوا به حساب می آید. رتبه بندی بر اساس کلمات کلیدی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به طوری که استفاده درست از آن می تواند به شکل شگفت انگیزی باعث توسعه وب سایت شما شود. در مقابل استفاده نادرست از آن، نابودی کامل وبسایت شما را به همراه خواهد داشت. کیبورد ریسرچ یا همان تحقیق کلمات کلیدی به کاربران این امکان را می دهد که کلمات و عبارات متناسب با کسب و کار خود را بشناسند و از آن طریق با انواع مشتریان خود آشنا شوند.

هدف اصلی سفارش محتوا صرفاً افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت نیست؛ در حقیقت صاحب کسب و کار از این روش استفاده می کند تا مخاطب مناسب با کسب و کار خود را پیدا کند و سپس محصولات و خدمات خود را به فروش برساند. تحقیق کلمات کلیدی در این زمینه کمک بزرگی به این افراد می کند. در واقع از این روش می توانید تغییراتی که در تقاضا کالا به وجود می آید را پیش بینی کنید و سپس در زمانی که شرایط بازار با تغییر همراه شد عکس العمل مناسبی از خود نشان دهید.

با این کار می توانید در شرایط مختلف خدمات یا محتوای مورد نیاز مشتریان را ارائه دهید و هنگام جستجوی کاربران در اینترنت در رتبه بندی برتر گوگل قرار بگیرید.

استراتژی محتوا خود را تعیین کنید

استراتژی محتوا خود را تعیین کنید

 پس از اینکه فرایند تحقیق کلمات کلیدی را به درستی انجام دادید، نوبت آن است که در بازاریابی محتوا استراتژی مختص خود را استفاده کنید. در واقع قبل از سفارش محتوا باید نیازها و مشکلات مخاطبان و کاربران خود را شناسایی کنید و برای آن ها راه حل های مناسبی ارائه دهید و در نتیجه آن ها را به محتواهای خود وابسته سازید. تعیین استراتژی محتوا به شما کمک می‌کند تا از طریق سفارش تولید محتوا و انتشار آن در وبسایت یا پلتفرم های مختلف، مخاطبان جدید یا قدیمی را به سمت خود جذب کنید و سپس آن ها را به مشتری های ثابت کسب و کار خود تبدیل نمایید.

تولید محتوا زمانی می‌تواند موجب جذب کاربر شود که در ابتدا برای او جذاب باشد و سپس بتواند او را سرگرم نماید. به طور کلی یک محتوای با کیفیت باید نیاز های کاربران را برطرف بسازد. زمانی که شما هنگام تولید محتوا برای خواسته های مخاطب خود ارزش قائل باشید، می توانید به راحتی مسیر موفقیت را طی کنید. در غیر این صورت شک نکنید که بازاریابی محتوای شما پس از مدتی سقوط کرده و زیان های سنگینی به همراه خواهد داشت. سفارش تولید محتوا به شما کمک می‌کند تا یک بازاریابی محتوا موفق داشته باشید و رابطه خوبی با مشتریان خود برقرار نمایید.

هدفتان را مشخص کنید

هدفتان را مشخص کنید

تعیین هدف قبل از شروع هر کاری الزامی است. به طور کلی همه افراد قبل از اینکه بخواهند کاری را شروع کنند باید چرایی انجام آن را بدانند و بر اساس آن، هدف خود را به صورت واضح مشخص نمایند. برای تولید محتوا هم باید ابتدا هدف خود را مشخص کنید و تعیین کنید که قرار است در طی این فرایند به چه مقاصدی برسید؟ چقدر برای آن زمان بگذارید؟ و چقدر هزینه کنید؟

در این مرحله نیازی به اهداف پیچیده و آرزوهای بلند بالا نیست. به عنوان مثال برای تعیین هدف خود می توانید به سوالات زیرپاسخ دهید و اهداف کلی خود را مشخص بسازید.

 • قرار است وب سایت من به چه تعداد بازدید کننده برسد؟
 • چه امکانات و قابلیت هایی قرار است برای سایت خود در نظر بگیرم؟
 • برای تولید محتوا چقدر زمان نیاز دارم؟
 • از نظر هزینه چقدر توانایی دارم؟
 • و…

پرسونای مخاطب را بشناسید

پرسونای مخاطب را بشناسید

 فرض کنید قرار است در یک مکان تاریک رفت ناشناخته محصولات یا خدمات خود را برای افراد مختلف معرفی کنید و به روش های مختلف آنها را قانع بسازید که محصولات شما را انتخاب نمایند. تا زمانی که شما نتوانید این افراد را ببینید یا اطلاعاتی در مورد سلایق موقعیت و نیاز آنها کسب کنید این کار تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

برای اینکه بتوانید شانس خود را برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود افزایش دهید نیاز است پرسونای مخاطب خود را بشناسید. برای این کار ابتدا باید چهره موقعیت اجتماعی لحن و ادبیات مخاطبان را شناسایی کنید سپس محتوای خود طوری طراحی و تنظیم کنید که با همه موارد بالا متناسب باشد و در نتیجه مخاطبان را جذب کند. شرط اصلی سفارش تولید محتوا موفق، شناخت درست مخاطبان است.

به راه مخاطب خود توجه کنید

به راه مخاطب خود توجه کنید

برای درک بیشتر این مرحله پیشنهاد می کنیم به مثال زیر دقت کنید:

 فرض کنید به طور ناگهانی دچار یک سردرد شدید شده اید؛ در این مواقع معمولاً چه کار می کنید؟ مطمئناً اولین کاری که می کنید این است که برایتان سوال می شود که اصلا دلیل این سردرد چیست؟ آیا به دلیل مصرف زیاد کافئین است؟ به خاطر سرمای هوا است؟ آیا دچار کمبود آب بدن شده ام؟

 حال اگر به پاسخ سوال خود رسیدید و منشاء اصلی آن را شناسایی کردید چه کاری انجام می دهید؟ طبیعتاً با توجه به دلیل سردرد خود، به سراغ دارو می روید، استراحت می کنید یا به مطب پزشک مراجعه می کنید؟

در هر صورت بین همه گزینه ها بهترین گزینه را انتخاب کرده و از طریق آن مشکل خود را برطرف می سازید. این فرایند در واقع همان سفری است که معمولاً مخاطبان همگام نیاز شروع به جستجو کردن عبارات می‌کنند و باید برای رسیدن به پاسخ این مسیر را طی کنند. در مجموع مشتری یا مخاطب شما باید در طول سفر سه مرحله مهم از جمله آگاهی، توجه و تصمیم را پشت سر بگذرانند.

انواع بازاریابی محتوا را بشناسید

بازاریابی محتوا از طریق روش های مختلفی انجام می شود. پس از تعیین استراتژی خود می توانید مناسب ترین نوع بازاریابی محتوا را انتخاب کنید. در ادامه برخی از رایج ترین روش های این فرایند را معرفی می کنیم.

وبلاگ

وبلاگ

یکی از بخش های مهم هر سایت، قسمت بلاگ یا وبلاگ آن است. از طریق سفارش تولید محتوا برای وبلاگ سایت خود می‌توانید حسن نیت خود را به مخاطبان نشان دهید. ارائه اطلاعاتی مهم و مرتبط با نوع کسب و کار در وبلاگ، به جذب مخاطبان کمک کرده و اعتماد آنها را به دست می آورد. مخاطبان زمانی که بتوانند از طریق مطالب بلاگ شما به پرسش های خود پاسخ دهند بدون شک رابطه خود را با وبسایت شما حفظ خواهند کرد.

نکته مهمی که در این مورد وبلاگ وجود دارد این است که این جلب اعتماد تنها در سطح مطالب وبلاگ نخواهد بود. بلکه به مرور زمان نام برند یا سایت شما در ذهن مخاطب ثبت خواهد شد که اصطلاحاً به آن top of mind می‌گویند. در واقع از آن به بعد مخاطبان هنگام نیاز اولین اسمی که به خاطر می آورند نام برند و محصولات شما خواهد بود.

پادکست

پادکست

 پادکست نیز یکی دیگر از محتواهای تاثیرگذار و البته جذاب است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. اغلب کسب و کارها برای بازاریابی محتوایی خود از روش ثبت محتوای پادکست استفاده می کنند. تولید محتوا صوتی، روشی جذاب و موثر بوده و در شرایط مختلف نیزقابل استفاده است. به عنوان مثال مخاطبان می‌توانند از طریق گوش دادن پادکست های صوتی ( بدون نیاز به تمرکز برای خواندن متن) در حین رانندگی، مسیر رسیدن به محل کار، در صف و…. اطلاعات جالبی را به دست آورند و حتی به پاسخ سوالات خود برسند. از معروف ترین پادکست های دنیا می توان به پادکست danboard اشاره کرد.

اینفوگرافیک

 سفارش محتوا اینفوگرافیکی دیگر از روش های موثر برای بازاریابی محتوا به حساب می آید. صاحبان کسب و کارهای مختلف از طریق تولید محتوای اینفوگرافیک می‌توانند مخاطبانی را که به دنبال اطلاعات مختصر و مفید هستند جذب نمایند. یکی از معروف ترین نمونه های اینفوگرافیک فارسی، “تکراسا ” است که طرفداران ویژه خود را دارد. با مراجعه به وب سایت یا شبکه های اجتماعی آن می توانید انواع اینفوگرافیک های معروف آن را مشاهده کنید و از آن ها لذت ببرید.

ویدیو و فیلم ها

ویدیو و فیلم ها

حتما به گوشتان خورده است که تاثیر تصویر چند برابر تاثیر کلمات و جملات است؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که یک ویدیو هزار برابر یک تصویر نیز تاثیر گذار می گذارد. همانطور که می دانید ویدئوها از جذابیت بصری و شنوایی نیز برخوردار هستند؛ از این رو می توانند مخاطبان خود را هیجان زده بسازند. از بهترین و معروف ترین برند هایی که برای بازاریابی محتوا از ویدیو و فیلم استفاده می کند، می توان به BMW اشاره کرد.

تصاویر

تصاویر

 امروزه درصد زیادی از تولید محتواها از طریق محتواهای غیرکلامی مانند تصاویر تهیه می شوند. با توجه به نتایج به دست آمده می توان ادعا کرد که پخش و انتشار محتوای تصویری و کسب اطلاعات از آن ها برای مخاطب جذاب تر و آسان تر نیز می باشد. با سفارش تولید محتوای تصویری می توانید مقصود و مفهوم کلمات خود را به شکل آسان تری به مخاطبان نشان دهید. بدون شک استفاده از تصاویر جذاب پر مفهوم و با خلاقیت نقش مهمی در جذب مخاطب و مشتری خواهد داشت.

وبسایت ها

وبسایت ها

 با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای مدرن، امروزه اغلب کسب و کارها برای تبلیغات خدمات و محصولات خود بازاریابی محتوا را به روش‌ های مدرن انجام می دهند. بازاریابی محتوا از طریق وب سایت، شامل تمام انواع بازاریابی محتوا که در بالا ذکر کردیم می شود.

کتاب ها

یکی از روش های تاثیر گذار و رایج برای معرفی صدای نویسندگان، بازاریابی محتوا کتاب است. فرقی نمی کند که نوع کتاب الکترونیکی یا فیزیکی باشد؛ در هر صورت کتاب نقش مهمی در این حوزه دارد. ممکن است شما به کتاب ها به چشم یک ابزار سرگرمی نگاه کنید؛ اما این ابزار برای صاحبان کسب و کار و بازاریابان بزرگ، حکم یک سلاح قدرتمند برای بازاریابی و معرفی محصولات را دارد.

با فرآیند تولید محتوا آشنا شوید

فرآیند تولید محتوا معمولاً پس از از طی چند مرحله مهم انجام می شود. محتوا نویسان پس از دریافت سفارش محتوا مراحل زیر را با دقت بالا دنبال می‌کنند و سپس سفارش شما را در زمان تعیین شده آماده خواهند کرد.

تحقیق سئو

 یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید ایده های جالب برای موضوعات خود پیدا کنید، ایجاد پرسونای خریدار است؛ چرا که از این طریق می توانید مخاطبان خود را بشناسید و از سوالات و نیازهای آن ها خبردار شوید. با این وجود باید در مورد ایده های خود در مقیاس های بزرگتر نیز مطمئن شوید. بدون شک تولید محتوا برای یک مخاطب عالی است؛ اما این روش قطعاً باعث هدر دادن انرژی و وقت شما خواهد شد. تحقیق سئو در تولید محتوا، تحقیق کلمات کلیدی و جستجوی عبارات خاص کاربران، به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که آیا این ایده ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر؟

 یکی از موثرترین روش ها برای تحقیق سئو ایجاد سوالاتی است که معمولاً توسط پرسونای خریدار مطرح می‌شوند؛ همچنین می توانید در مورد کلمات کلیدی مهم و مرتبط جستجو کنید و از آن طریق مطمئن شوید که آیا به اندازه کافی کارآمد هستند یا خیر؟

 روشی دیگری که می توانید انجام دهید این است که از کلمات کلیدی قابل دسترس استفاده کنید. به عبارت ساده تر باید از طریق حجم جستجو ماهیانه (MSV) کلمات و عبارات مشکلی که در دامنه قلمرو و محتوا شما قرار می گیرند را بشناسید. در صورتی که به تازگی وارد حوزه وبلاگ نویسی شده اید، روش هدف قرار دادن کلمات کلیدی برای شما مناسب نخواهد بود.

ایده پردازی برای تولید محتوا

پس از تعیین کلمات کلیدی نوبت آن است که در سفارش تولید محتوا ایده های جذاب و جدید به کار ببرید. بر اساس تحقیقات HotSpot می توان ادعا کرد که بهترین روش برای سازماندهی محتوا استفاده از مدل خوشه ای (topic clusters) است. در واقع با استفاده از این روش محتوا نویسان ابتدا یک ستون طولانی و کاملی را از کلمات کلیدی مرتبط تهیه می کنند؛ سپس آن ها را با حفظ چگالی و مفهوم، به محتوای تولید شده اضافه می کنند. 

 برای ایده پردازی در سفارش محتوا می‌توانید از کتاب هایی که مطالعه می کنید، اطلاعات مرتبط در سایت ها، مقالات و… استفاده کنید؛ همچنین می توانید به سراغ سایت های رقبا بروید و از آن ها ایده بگیرید. برخی از محتوانویسان نیز برای ایده پردازی از جستجوی مرتبط با SERP ها کمک می گیرند. قبل از اینکه کار خود را شروع کنید بهتر است ایده های خود را روی کاغذ پیاده کنید و سپس مقاله مورد نظر خود را توسعه دهید.

نوشتن محتوا

 نوشتن محتوا مهم ترین بخش بازاریابی محتوا است. نویسنده محتوا باید بر اساس نوع مخاطب، لحن متن خود را انتخاب کند. رعایت این موضوع باعث می شود که مخاطبان از محتوای شما خوششان بیاید و دفعات بعد، برای مطالعه مقالات سایت و وبلاگ شما را انتخاب کنند.

هنگام نوشتن محتوا باید موارد مهمی را در نظر بگیرید و بر اساس آن ها یک محتوای باکیفیت و مورد پسند مخاطبان خود را تهیه نمایید. در ادامه چند دستورالعمل کاربردی برای نوشتن محتوا معرفی می کنیم.

 • در سفارش تولید محتوا مطالب متناسب با پرسونای خود را ارائه دهید. سعی کنید تا جایی که می‌توانید از صدا، لحن و در مواقع نیاز از شوخ طبعی آن ها نیز استفاده کنید.
 • عناوین، توضیحات متا و تیترهای مطالب خود را طوری بنویسید که مخاطب را به خواندن ادامه مطلب تشویق نماید. در واقع عناوین شما باید طوری باشد که کل فایده مطلب در آن گنجانده شود و مخاطب بداند که چرا آن را می خواند.
 • از مطالب منحصر به فرد و غیر کپی استفاده کنید. تا حد امکان از نوشتن اطلاعات بدیهی و از قبل تهیه شده خودداری نمایید. سعی کنید برای تاکید روی نکات، سبک منحصر به فرد خود را داشته باشید یا به منابع معتبر و جدید استناد کنید.
 • یک ایده جذاب پیدا کنید و با استفاده از هنر نویسندگی خود آن را تقویت کنید. تا حد امکان سعی کنید از توضیح مضامین غیر مرتبط در مطلب استفاده نکنید؛ چرا که باعث سردرگمی مخاطب می شود.
 • دقت داشته باشید که مخاطب از مطالب غیر واقعی و تکراری فراری است؛ پس در نوشتن محتوا صداقت را فراموش نکنید.
 • برای این که بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید؛ سعی کنید مطالب مختصر و مفیدی را ارائه دهید. برای تهیه سفارش محتوا نیاز نیست که حتماً از استعاره‌های پیچیده و ادبی استفاده کنید.

ویرایش محتوا

 بعد از نوشتن محتوا نوبت ویرایش آن است که معمولاً توسط خود نویسنده یا ویراستار حرفه ای و با تجربه انجام می شود. ویرایش محتوا به شرایط ذهنی ویراستار یا نویسنده بستگی دارد. به عنوان مثال ممکن است نویسنده ترجیح بدهد که مطالب را بلافاصله بعد از اینکه می نویسد ویراستاری کند. یا اینکه ممکن است مدتی صبر کند و پس از برطرف شدن خستگی چشم، با دقت و هوشیاری بیشتر به ویرایش آن بپردازد؛ همچنین ممکن است برخی از ویراستارها تمرکز خود را روی دستور زبان مطلب بگذارند. در هر صورت موارد زیادی در ویرایش محتوا وجود دارد که باید ویراستار به آن ها دقت کند. این موارد عبارتند از:

 • استفاده از بیانی فعال
 • وضوح زبان متن
 • کوتاه بودن جملات
 • وجود فضای سفید در مطلب
 • و…

بارگذاری محتوا

پس از ویرایش مطلب مورد نظر سفارش تولید محتوا تقریباً تمام می شود. حال نوبت بارگذاری محتوا در وب سایت است. برای این کار می توانید از سیستم مدیریت محتوای CMS استفاده کنید. سیستم مدیریت محتوا توسط محتوای دیجیتالی میزبانی می شود و به بازاریابان محتوا کمک می کند تا مطالب خود را در سایت های مختلف به نمایش بگذارند. پس از بارگذاری محتوا می توانید لینک آن را در صفحات وبلاگ یا ایمیل تان اضافه کنید تعداد مخاطبین خود را افزایش دهید.

انتشار محتوا

 انتشار محتوا آخرین مرحله از فرایند تولید محتوا است. اینکه چه زمانی محتوا را در وبسایت منتشر کنید ادمین یا سئو کار بستگی دارد. معمولاً مطالب را پس از بارگذاری منتشر می کنند یا صبر می کنم تا زمان مناسب آن فرا برسد و سپس پس آن را انتشار می کند. گزینه دوم باعث می شود که تاثیر آن به حداکثر میزان ممکن برسد. سر کنید برای انتشار محتوای یک برنامه منظم داشته باشید به عنوان مثال ارسال پست خود را در چهارشنبه هر هفته انجام دهید این کار باعث می‌شود که مخاطبان شما به صورت هفتگی منتظر پست جدید شما باشند و آن را مشاهده کنند. 

نرم افزار مدیریت پروژه برای تولید محتوا

 نرم افزارهای زیادی برای مدیریت پروژه تولید محتوا وجود دارد. با انتخاب یکی از بهترین آنها می توانید فعالیت های مربوط به کسب و کار خود را به صورت رایگان انجام دهید و پروژه های خود را به راحتی مدیریت کنید.  استفاده از نرم افزار های مدیریت پروژه به شما کمک می‌کند تا اعضای تیم بتوانند به صورت دورکاری به پروژه دسترسی داشته باشند و در شرایط مختلف آن را تایید یا لغو نمایند. در ادامه برخی از پرکاربردترین نرم افزارها را که معمولاً در مدیریت پروژه تولید محتوا استفاده می شود معرفی می کنیم. 

ابزار coschelude 

ابزار coschelude بهترین نرم افزار برای مدیریت تولید محتوا است. با استفاده از این ابزار می توانید تیترهایی را متناسب با نوع محتوا تهیه کنید؛ همچنین این ابزار در رعایت تعادل کلمات، استفاده از واژه های احساسی و قدرتمند و همچنین طول کاراکتر به شما کمک می کند. با کمک coschelude تیترهای قدرتمندی بسازید و محتوای خود را بهینه کنید و در نتیجه به ترافیک و اشتراک گذاری بالایی نیز برسید.

ابزار air table

یکی دیگر از ابزارهای قدرتمندی که معمولا برای مدیریت پروژه محتوا استفاده می شود، ابزار air table است. با استفاده از این ابزار می توانید تقویم محتوایی خود را بسازید و آن را مدیریت کنید؛ همچنین می توانید برای کاربران مختلف از جمله نویسنده، مدیر و… را تعیین کنید. از دیگر قابلیت هایی که air table به شما می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعیین درجه کاربران
 • گروه و دسته بندی
 • تنظیم تاریخ انتشار محتوا
 • شخص انجام دهنده پروژه
 • و…

ابزار basecamp 

 ابزار basecamp هم یکی دیگر از ابزارهای کاربردی است که در حوزه سفارش تولید محتوا استفاده می شود. وجود این ابزار برای مدیریت پروژه و سازماندهی کار ها ضروری است. با کمک این ابزار کلیه اعضای تیم می توانند صرف نظر از اینکه پروژه بزرگ است یا کوچک، با یکدیگر هماهنگ باشند و به توسعه کار خود بپردازند. 

این ابزار را می توانید روی دسکتاپ یا گوشی اندروید خود نصب کنید و تنظیمات مناسب آن را اعمال نمایید. ابزارbasecamp معمولا برای کار های تیمی و دورکاری مناسب می باشد.

ابزار asana

 ابزار آسانا را می توانید برای نظارت و کنترل راحت تر کارهای اعضای تیم انتخاب کنید. در این نرم افزار می توانید لیستی از وظایف کاری هر عضو را تهیه کنید و در صورت نیاز آن را تغییر دهید؛ همچنین می توانید برنامه ریزی بصری انجام دهید و روی روند رشد پروژه کنترل و نظارت بهتری داشته باشید. نکته جالبی که در مورد این نرم افزار وجود دارد این است که کاربران می توانند این برنامه را با سایر ابزارها از جمله Calendar، Slack و OuterPlanar لینک کنند. از این طریق می توانید به کلیه اطلاعات لازم به صورت یکپارچه دسترسی داشته باشید.

ابزار Trello

ترلو یکی از معروف ترین ابزارهای مدیریت پروژه محتوا است که اغلب تیم های تولید محتوا از آن استفاده می کنند. در حال حاضر امکان استفاده از این ابزار در سیستم عامل های مختلف از جمله موبایل، دسکتاپ، و وب نیز وجود دارد. اعضای تیم می توانند به کمک این برنامه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از وظایف و سطح درجه بندی خود مطلع شوند. در ضمن مدیر تیم می تواند به کمک ترلو روی روند پیشرفت کار تیمی نظارت داشته باشد و آن را به راحتی مدیریت کند.

 از مهم ترین قابلیت ابزار ترلو می توان به زمان بندی آن اشاره کرد. با استفاده از این ابزار می توانید اطلاعات دقیقی در مورد شروع پروژه و تاریخ اتمام آن به دست آورید. در حال حاضر اغلب شرکت ها و برندهای بزرگ دنیا برای مدیریت پروژه های خود از این برنامه استفاده می کنند.

بهترین محتوا را کاروکانتنت بخواهید

سفارش تولید محتوا این روزها به یکی از نیازهای هر شغلی تبدیل شده است. همانطور که متوجه شدید تولید محتوا، نیازمند تخصص هایی کاملاً ویژه بوده و برای اینکه محتوایی مطلوب را در اختیار داشته باشید لازم است از اشخاصی که تسلط کامل بر شیوه های جذب مخاطب را دارند و کسب و کارهای مختلف را می شناسند، کمک بگیرید. مجموعه کاروکانتنت با کمک بهترین نویسندگان می تواند در کسب و کار شما رونق اساسی ایجاد کند. ما آماده خدمت رسانی به شما در هر شغل و زمینه ای هستیم و برای پیشرفت کاری شما آماده ایم تا بهترین محتوای متنی را ارائه کنیم.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

در ارتباط با تولید محتوای متنی سعی می کنیم، در کوتاه ترین زمان ممکن و البته با بالاترین کیفیت محتوا را ارائه دهیم. ما تلاش خود را می‌کنیم تا محتوا در ۲۴ ساعت به شما تحویل داده شود.

بله؛ در صورتی که لازم باشد محتوا تغییر کند، کار ادیت روی مطلب انجام خواهد شد.

پیش از این که کار تولید محتوا آغاز شود، شما می‌توانید سفارش تولید محتوای خود را از طریق پنل سفارش ثبت کنید تا به صورت کاملاً رایگان مشاوره های لازم را به شما ارائه دهیم.

هزینه ای که برای تولید محتوای متنی باید بپردازید، در سایت قرار گرفته است.

تمامی مطالبی که به دست شما می‌رسند یونیک بوده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

از طریق لینک ثبت سفارش تولید محتوا در مجموعه کاروکانتنت می توانید پس از پر کردن مشخصات لازم سفارشات خود را به ثبت برسانید. علاوه بر این از طریق واتساپ و تلگرام هم می توانید به ثبت سفارش اقدام کنید.

در ارتباط با تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی بیشتر باید در خصوص محصول و مشخصات و ویژگی هایی که دارد، صحبت شود. اگر برای رشد صفحات سایت خود و بهبود دسته بندی ها نیاز به تولید محتوا دارید، بهتر است این کار را به مجموعه کاروکانتنت بسپارید.

برخی از مشتریان

client-name
client-name
client-name
client-name

Comments (10)

 • سفارش تولید محتوا
  amir
  ۱۴۰۲-۰۶-۱۱ - ۰۵:۲۹

  آيا شما تولید محتوا به زبان انگلیسی و عربی هم انجام میدین؟

  پاسخ
  • سفارش تولید محتوا
   مهدی دنیوی
   ۱۴۰۲-۰۶-۱۴ - ۱۴:۰۲

   سایت ما فقط به صورت تخصصی فقط زبان فارسی رو انحام میدن

   پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  امیر علی
  ۱۴۰۲-۰۶-۱۳ - ۱۷:۵۶

  برای استخدام شدن در سایت شما به عنوان تولید کننده محتوا باید چیکار کنیم؟

  پاسخ
  • سفارش تولید محتوا
   مهدی دنیوی
   ۱۴۰۲-۰۶-۱۴ - ۱۴:۰۱

   سلام وقت بخیر
   داخل تلگرام نمونه کار ارسال کنید لطفا.
   بخش اسختدام توضيحات کامل رو میدن خدمت شما

   پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  محمد
  ۱۴۰۲-۰۶-۱۴ - ۱۶:۰۱

  من برای سایت فروش قطعات دوچرخه و موتور سیکلت هست نیاز به محتوا داشتم شما در این زمینه تولید محتوا انجام میدین

  پاسخ
  • سفارش تولید محتوا
   مهدی دنیوی
   ۱۴۰۲-۰۶-۱۴ - ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   بله انجام میشه داخل سایت یا تلگرام ثبت سفارش انجام بدین بچه‌های پشتبانی درخدمت شما هستن

   پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  پگاه فرهادی
  ۱۴۰۲-۰۷-۰۲ - ۰۰:۰۳

  سلام پشتیبانی فوق العاده و پاسخگویی به موقع و سریع از مهمترین ویژگی های کاروکانتنت هستش. موفق باشید

  پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  لیلا
  ۱۴۰۲-۰۷-۱۷ - ۱۲:۴۶

  بنظرتون مقاله چند هزار کلمه ای رو چجوری انتشار بدم که سریع محتوا داخل گوگل رتبه بگیره

  پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  سعید
  ۱۴۰۲-۰۷-۱۷ - ۱۸:۴۳

  مرسی از این محتوا خوب و جذاب تون درباره تولید محتوا

  پاسخ
 • سفارش تولید محتوا
  مژگان
  ۱۴۰۲-۰۷-۱۷ - ۲۱:۵۱

  من در زمینه مهاجرت به سایت شما سفارش دادم واقعا عالی بود کیفیت محتوا و هزینه تولید محتوا هم نسبت به بقیه سایت های تولید محتوا خیلی به صرفه تر بود عالی میشه این کیفیت رو با این قیمت خوب حفظ کنید

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هدف کارو

هدف تیم ما موفقیت کسب و کار شما است.  با بکارگیری جدیدترین متدهای دیجیتال مارکتنیگ،  برای پیشرفت و توسعه سایت شما

ارتباط با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کارو کانتنت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.