سفارش تایپ فوری

تولید محتوای تخصصی با کارو کانتنت

سفارش تایپ فوری

هزینه مناسب و کیفیت بالا

خدماتی که در حوزه تایپ به شما ارائه می کنیم را با کمترین هزینه انجام خواهد داد. و خروجی بسیار با کیفیتی که ارائه میدهیم، توانسته تاکنون این مجموعه را به یکی از بهترین های عرصه تایپ تبدیل کند. ما متعهد هستیم که با قیمتی مقرون به صرفه بهترین ها را ارائه کنیم.

سفارش تایپ فوری

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در زمان و تحویل کارها به صورت فوری می تواند شما را در کارهایتان پیش بیندازد. ما به زمان شما و برنامه ریزی که برای کارهای تان دارید، متعهد هستیم و این موضوع را درک می کنیم؛ بنابراین هر چقدر که تایپ همراه با سختی و پیچیدگی باشد ما آن را راس زمان به شما تحویل می دهیم.

سفارش تایپ فوری

ارائه مشاوره رایگان تایپ

 به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و در این خصوص راهنمایی بخواهید. در صورتی که در زمینه چگونگی تایپ و هزینه هایی که بابت فایل های ارسال شده نیاز به اطلاعات دارید، دریافت مشاوره از سوی مجموعه به صورت رایگان انجام خواهد شد.

لیست تعرفه قیمت تایپ

سفارش تایپ فوری

مشتریان و نظرات

هر آنچه درباره پادکست باید بدانید!

خدمات تایپ در مجموعه کاروکانتنت از مزایای بسیار زیادی برخوردار بوده و می توانند به اشخاصی که در این زمینه نیاز به کمک دارند، بهترین خدمات را ارائه کنند. کاروکانتنت با کمک جمع وسیعی از بهترین تایپیست هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، آماده است تا خدمات تایپ را به شما مشتریان عزیز ارائه کند تا تجربه ای بسیار عالی را از یک تایپ سریع و ارزان داشته باشید. ما تمام تلاش خود را بر این داشته ایم تا با ارائه خدماتی مطلوب و بسیار با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنیم. همکاری با بهترین ها سبب شده تا تجربه ای موفق را در این زمینه داشته باشیم. به جرات می توان گفت ما کیفیت کار خود را تضمین کرده و صفر تا صد خدمات تایپی که شما مد نظر دارید را انجام خواهیم داد.

سفارش آنلاین تایپ

سفارش آنلاین تایپ را می توانید با کاروکانتنت تجربه کنید. برای این کار کافیست سفارش خود را برای این مجموعه از طریق راه های ارتباطی ارسال کنید و در زمانی بسیار کوتاه و با کیفیتی بسیار بالا سفارشتان را دریافت کنید. تایپ تمامی متون توسط تایپیست های این مجموعه صورت می گیرد و با توجه به اینکه این روزها دورکاری به یکی از کارهای جذاب تبدیل شده است، دیگر لازم نیست شما برای تایپ متن مورد نظر به جایی مراجعه کنید. تنها کافی است اسناد و داده هایی که به آنها نیاز دارید را برای کاروکانتنت ارسال کنید و درخواست خود را به ثبت برسانید. تایپ از روی ویدیو، نوشته و فایل های صوتی از جمله کارهایی است که در این مجموعه انجام می شود.

 با توجه به درخواست شما تایپیست می تواند خلاصه ای از متن را تایپ کند یا اینکه آن را به صورت کامل انجام دهد. علاوه بر این تبدیل لحن گفتاری به نوشتاری یا برعکس هم در حیطه تخصصی تایپیست های این مجموعه است. همانطور که می دانید متونی که تخصصی هستند نیاز دارند تا به وسیله افراد ماهر در این زمینه تایپ شوند؛ بنابراین اگر به متن های حرفه ای همچون فنی و مهندسی نیاز دارید که دارای فرمول نویسی هستند یا اینکه از چهارچوب های خاصی پیروی می کنند، بدون نگرانی با مشاوران کاروکانتنت صحبت کنید و پس از این که راهنمایی های لازم را دریافت کردید، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تایپیست چه وظایفی دارد؟

تایپیست شخصی است که در تایپ حرفه ای مهارت داشته و می تواند به صورت دورکاری یا در محیط های اداری به فعالیت بپردازد، تایپیست ها مهارت های همچون ویرایش و تصحیح مقاله، تایپ فوری، تسلط بر نرم افزارهای مختلف و ورود اطلاعات را دارند. اما زمانی که می خواهیم با یک تایپیست کار کنیم لازم است از وظایف او اطلاعاتی را  داشته باشیم و بدانیم که حیطه کاری او چه وظایفی را برایش مشخص کرده است. از جمله مهمترین وظایف که می توانیم برای یک تایپیست از آنها نام ببریم موارد زیر هستند:

 • تمامی جزئیات پروژه باید بررسی شود و تایپیست با کارفرما به درستی ارتباط برقرار کند و تمام سوالات خود را از او بپرسد.
 • لازم است بر اساس زمانبندی که به او داده شده سفارش را تحویل دهد.
 • بعد از اتمام کار و پیش از اینکه متن را به کارفرما تحویل دهد لازم است آن را بخواند و در صورت بروز خطاهای نگارشی و املایی آنها را اصلاح کند.
 • نرم افزارهای مختلف را برای ویرایش و نگارش بشناسد و به تایپ فارسی و انگلیسی تسلط کافی را داشته باشد.
 • پیش از اینکه سفارش را قبول کند باید قیمت نهایی را به کارفرما اعلام کند تا مشکلی به وجود نیاید.
 • فایل نهایی را بر اساس خواسته کارفرما در اکسل ورد یا pdf یا هر آنچه که کارفرما از او خواسته است به وی تحویل دهد

خدمات تایپ با سرعت بالا در کاروکانتنت

از مهمترین ویژگی هایی که مجموعه کاروکانتنت دارد این است که تمامی تایپیست های آن، سرعت بسیار بالایی را در تایپ انواع متون دارند؛ بنابراین اشخاصی که برای کار خود به دنبال تایپیست حرفه ای و سریع می گردند، می توانند با مشاوران کاروکانتنت ارتباط برقرار کنند و درخواست خود را به ثبت برسانند. این مجموعه بر اساس زمان بندی که شما از آنها می خواهید کار را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند کرد. البته به این موضوع دقت داشته باشید اگر به دنبال خدمات تایپ سریع هستید باید مهارت تایپیست را هم در نظر بگیرید و به هر شخصی آن را واگذار نکنید. ما در کاروکانتنت خدمات تایپ را به وسیله افرادی که در این حوزه تخصص دارند، انجام خواهیم داد و از بابت کیفیت و سرعت خیالتان را آسوده خواهیم کرد. تضمین کیفیت را از ما بخواهید و آن را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

انواع سفارش  تایپ در کاروکانتنت

ما در کاروکانتنت آماده هستیم تا هرگونه سفارشی را دریافت کنیم. از جمله خدماتی که در حوزه تایپ ارائه می کنیم موارد زیر هستند:

خدمات تایپ سریع و ارزان کتاب

اگر برای پیدا کردن تایپیست یا کافی نت وقت زیادی ندارید و به دنبال تایپ سریع و البته ارزان کتاب هستید، می توانید سفارشات خود را به صورت کاملا آنلاین به کاروکانتنت بسپارید. این مجموعه به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما ارائه می کند و کتاب مورد نظر را به صورت کامل و دقیق تایپ خواهد کرد. برای تایپ کتاب، تایپیست هایی حرفه ای را به کار گرفته ایم که به کار آنها اطمینان داریم و خوش قولی و بالا بودن کیفیت را به شما تضمین می کنیم. حتی اگر می خواهید انتشار یک کتاب را زودتر از دیگران انجام دهید و نیاز به تایپ سریع و البته صفحه آرایی منظم دارید روی این مجموعه حساب کنید.

سفارش تایپ پایان نامه

در صورتی که حجم پایان نامه ای که دارید بسیار بالا است و خودتان وقت یا تخصص زیادی در این کار ندارید، پیشنهاد ما به شما این است از خدمات تایپ پایان نامه کارو کانتنت استفاده کنید. تمامی خدمات در حیطه کارهای دانشجویی به وسیله این مجموعه انجام خواهد شد تایپ آنلاین پایان نامه از مهم ترین کارهایی است که در حیطه تخصصی این مجموعه قرار دارد و اگر میخواهید روی تایپ نظارت داشته باشید در این زمینه هم می توانیم به صورت آنلاین تمامی پیشرفت کار را به شما گزارش دهیم.

خدمات تایپ مقاله انگلیسی

از خدماتی که به صورت کاملا تخصصی در کاروکانتنت انجام می شود تایپ مقالات انگلیسی است. اگر در حیطه زبان مشغول فعالیت هستید و اکنون نیاز دارید مقاله ای با زبان انگلیسی برای شما تایپ شود، می توانید بعد از استعلام هزینه تایپ، مقالات انگلیسی خود را به این مجموعه بسپارید. با توجه به اینکه مقالات انگلیسی تخصصی هستند لازم است از تایپیست های کاربلد در این زمینه استفاده شود. این مجموعه بهترین ها را استخدام کرده تا کاری با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهد داد.

خدمات فوری تایپ صوتی

گاهی ممکن است شما یک فایل صوتی داشته باشید و بخواهید آن را به زبان نوشتار در آورید. معمولاً دانشجویان برای اینکه بتوانند بهتر دروس اساتید را فرا بگیرند سر کلاس درس، صدای استاد را ضبط می کنند؛ اما نوشتن این فایل ها زمان زیادی را می برد و گاهی باید بارها و بارها یک فایل صوتی را گوش داد تا بتوان به درستی متوجه حرف گوینده شد؛ از این رو اگر یک فایل مهم صوتی دارید و می خواهید آن را مطالعه کنید یا با دیگران به صورت متن به اشتراک بگذارید، بهترین راه این است که فایل صوتی خود را در اختیار تایپیست های مسلط به تبدیل گفتار به نوشتار قرار دهید.

سفارش تایپ از دست نوشته های بد خط

تایپیست های حرفه ای می توانند دست خط هایی که بسیار بد هستند و خوانایی بالایی ندارد را نیز تایپ کنند. شما در هر کجا که باشید می توانید از خدمات مجموعه کاروکانتنت بهره بگیرید و اگر دست نوشته هایی دارید که خوانایی پایینی دارند، بدون نگرانی آن را در اختیار این مجموعه قرار دهید. ما حاضریم که تایپ این متون را بر عهده بگیریم و در زمانی مناسب به شما تحویل دهیم.

تایپ سریع نامه های اداری

گاهی برای متن نامه های اداری، اشخاص دچار مشکل می شوند و نمی دانند باید از کجا شروع کنند و به کجا خاتمه دهند. اگر شما هم در این خصوص مشکلی دارید و می خواهید کار را به اشخاص حرفه ای بسپارید؛ پس بهتر است موضوع و متن خود را برای این مجموعه ارسال کنید و در مدت بسیار کوتاهی آن را تحویل بگیرید. نوشتن نامه های اداری کاری بسیار حرفه ای است و نباید برای انجام آن از اشخاصی که تسلط کافی به این موضوع را ندارند، استفاده کرد.

سفارش تایپ نمونه سوالات امتحانی

اگر معلم بوده یا اینکه از مدیران مدرسه هستید و می خواهید سوالاتی که دارید را به صورت تایپ در اختیار دانش آموزان قرار دهید و می خواهید مرکزی که با آن همکاری می کنید یک مرکز مورد اطمینان باشد، بهتر است کار را به مجموعه کاروکانتنت بسپارید. این مجموعه از معتمدترین و بهترین تایپیست ها در زمینه تایپ نمونه سوالات امتحانی استفاده می کند؛ همچنین این مجموعه با دانشگاه ها نیز می تواند همکاری داشته باشد و برای تایپ نمونه سوالات بر اساس زمانبندی، کارها را با بهترین کیفیت ممکن به دست آنها برساند.

سفارش تایپ فیلمنامه و نمایشنامه

تایپیست های حرفه ای که در مجموعه کاروکانتنت مشغول فعالیت هستند، با اصول فیلمنامه نویسی آشنایی دارند و می توانند طبق زمان بندی های ارائه شده نمایشنامه و فیلمنامه ها را به دست اشخاصی که در حیطه کارهای هنری و بازیگری به فعالیت می پردازند، برسانند. ارائه یک متن دقیق که هیچ ایرادی در سناریوی آن وجود ندارد، می تواند به بازیگران کمک کند تا بدون وقفه به تمرین بپردازند و کار خود را زود شروع کنند.

ما برای استخدام تایپیست چه مهارت هایی را در نظر می گیریم؟

برای اینکه بتوانید در مجموعه کاروکانتنت استخدام شوید لازم است مهارت هایی را در خصوص تایپ داشته باشید. این مهارت ها موجب می شوند امتیاز شما در میان افرادی که می خواهند در این مجموعه استخدام شوند بالاتر رفته و در استخدام شما اثر مطلوبی دارد. از مهمترین مهارت هایی که یک تایپیست باید برای همکاری با کاروکانتنت داشته باشد موارد زیر هستند:

 • تسلط به تایپ ده انگشتی و انجام تایپ سریع از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا این روزها، وقت حکم طلا را دارد و ما به این موضوع اهمیت بسیاری می دهیم
 • رازداری و قابل اعتماد بودن موضوعی است که باید به آن توجه داشته باشید؛ زیرا برای ما بسیار مهم است که اسناد کارفرما به صورت محرمانه در اختیار تایپیست قرار بگیرد.
 • مهارتهای ویراستاری و ویرایش متن از جمله مهارت هایی است که یک تایپیست حرفه ای باید به آن تسلط کافی را داشته باشد.
 • ارسال به موقع کارها و نظم در مدیریت زمان مهمترین رازیست که تایپیست های ماهر به آن واقف هستند و برای استخدام در این مجموعه هم مسئله ای مهم به شمار می آید.
 • با توجه به اینکه برخی از فایل ها به صورت صوتی به دست تایپیست می رسند؛ بنابراین لازم است تایپیست از مهارت های شنیداری، در کنار مهارت های دیداری خوب برخوردار باشد.
 • تسلط بر نرم افزارهایی که در زمینه تایپ رایج هستند مانند تسلط بر نرم افزارهای مجموعه آفیس بسیار مهم بوده و باید یک تایپیست بر آنها به خصوص نرم افزار ورد تسلط کافی داشته باشد و برای کار با آن حرفه ای باشد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

بله. البته با در نظر گرفتن فشاری که به تایپیست وارد می شود هزینه آن افزایش پیدا خواهد کرد.

با توجه به اینکه در تایپ از طریق نرم افزار امکان خطا وجود دارد؛ بنابراین ما تمام سفارشات خود را توسط تایپیست انجام می دهیم.

ابتدا فایل مورد نظر خود را ارسال کنید؛ پس از بررسی فایل هزینه به شما اعلام می شود. بعد از پرداخت بیعانه بعد از مدت کوتاهی  کار به دست شما خواهد رسید.

بله. هزینه ای که بابت کار pdf از شما گرفته می شود نسبت به کارهای دست نویس ارزان تر است.

در محاسبه هزینه تایپ، مواردی همچون هزینه تایپ متن، نمودار، فرمول و جدول تفاوت دارد. علاوه بر این فایلی که به دست ما می رسد هم در این قیمت گذاری اثرگذار خواهد بود. به عنوان مثال اگر فایل صوتی را برای تایپ ارسال کنید هزینه آن نسبت به فایل های متنی تفاوت خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هدف کارو

هدف تیم ما موفقیت کسب و کار شما است.  با بکارگیری جدیدترین متدهای دیجیتال مارکتنیگ،  برای پیشرفت و توسعه سایت شما

ارتباط با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کارو کانتنت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.