خدمات دیتا اینتری

مزایای استفاده از خدمت دیتا اینتری کارو کانتنت

بارگذاری سئو شده

وقتی گوش دادن به یک متن برای کاربران راحت تر، گوگل هم رتبه خوبی به سایت شما میده.

افزایش سرعت کارها

به جای یک کتاب قطور، می توانید با یک گوشی به تمامی بخش های کتاب دسترسی داشته باشین.

کاهش فشار کاری

اینکه تو هر زمان و موقعیت بتونی به مطالب مورد علاقت گوش بدی، باعث محبوبیت پادکستها

هر آنچه درباره دیتا اینتری باید بدانید!

سفارش دیتا اینتری از اقدامات مربوط به تهیه و تنظیم اطلاعات برای وب سایت های اینترنتی است. از آنجایی که اینترنت در عصر حاضر از مهمترین منابع کسب اطلاعات و ارائه خدمات است؛ سایت های مختلفی با انواع خدمات اینترنتی راه اندازی شده اند. محتوا و خدمات این سایت ها از طریق دیتا اینتری یا ورود اطلاعات به وجود می آیند. هر چقدر ورود اطلاعات با اصول تعریف شده در این حوزه، مطابقت بیشتری داشته باشد بازخورد های سایت مورد نظر بالاتر خواهد رفت.

کار دیتا اینتری چیست؟

سفارش دیتا اینتری با توجه به اهمیت بالای اطلاعات، در سرنوشت یک سایت اقدام بسیار مهمی است. هر سایتی بر پایه محتوا و خدماتش پایه گذاری می شود. به همین دلیل، ورود اطلاعات بیشتر از هر چیزی در سرنوشت آن تاثیر خواهد داشت. دیتا اینتری حرفه ای باعث می­شود، سایت به تدریج با تکیه بر محتوای با کیفیت، مخاطبان مورد نظر خود را جذب کند. بعضی از افراد سعی می کنند اصول مربوط به دیتا را فرا بگیرند و محتوای سایت خود را تولید کنند.

 دسته دیگری هم هستند که ترجیح می­دهند ورود اطلاعات خود را به متخصصان این حرفه بسپارند . در این موارد مشتری سفارش دیتا اینتری خود را به همراه انتظاراتی که از محصول نهایی دارد به می­سپارد. متخصص دیتا اینتری اطلاعات درخواست شده را جمع آوری می کند؛ سپس آن ها را در قالب محتوای مطابق با اصول در می آورد. یک متخصص دیتا اینتری باید به دانش وب، مهارت های نگارشی، اصول سئو و تسلط به برنامه هایی مانند ورد، اکسل و… وارد باشد.

دیتا اینتری رابطه مستقیمی با رتبه بندی سایت ها دارد؛ چرا که مهمترین بخش برای هر سایتی، محتوای آن است. سایتی که از محتوای با کیفیت برخوردار باشد نسبت به دیگر سایت ها با سرعت بیشتری رشد خواهد کرد. به همین دلیل دیتا اینتری به طور رسمی یک شغل به حساب می آید. تنها وب سایت هایی می توانند با سرعت بیشتری به رتبه های بالا دست ­یابند، که نسبت به مسأله ورود اطلاعات توجه کافی دارند.

قبل از دیتا اینتری تولید محتوا سئو شده اولین اقدام شما برای سایتتان است. اگر نیاز به تولید محتوا یونیک با رعایت قوانین سئو و هزینه معقول هستید به صفحه سفارش تولید محتوا مراجعه کنید.

هزینه دیتا اینتری ورود اطلاعات چگونه محاسبه می شود؟

هزینه دیتا اینتری با توجه به عوامل مختلف تعیین می گردد. از آنجایی که هر وبسایتی محتوای خاصی را تولید می کند، ممکن است نوع سفارشات آن ها برای ورود اطلاعات در دسته های مختلف قرار بگیرد؛ به همین دلیل نمی ­توان نرخ ثابتی برای دیتا اینتری تعیین کرد؛ با این حال فاکتورهای وجود دارند که با در نظر گرفتن آن ها می توان به صورت حدودی هزینه ها را محاسبه کرد. از مهمترین فاکتور های تأثیرگذار در تعیین هزینه وروداطلاعات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 مهارت انجام کار

سابقه کار و نوع عمل کرد یک متخصص می­تواند در در تعیین هزینه  دیتا اینتری، نقش داشته باشد. محتوای تولید شده توسط یک فرد حرفه ای با محتوای بی کیفیت تفاوت زیادی دارد؛ به همین دلیل ممکن است افراد بنابر میزان مهارت خود یا میزان کیفیت محتوای تولید شده، دستمزد بیشتری را برای انجام سفارش دیتا اینتری تعیین کنند.

به طور مثال یک دیتا اینتری تخصصی، از ویژگی­هایی مانند، رعایت چگالی کلمات کلیدی، رعایت اصول سئو، ویراستاری، تصویر، لوگو، عنوان های حرفه ای مرتبط با موضوع برخوردار است؛ همچنین سرعت بالا در تحویل سفارشات از ویژگی های مثبت یک گروه یا فرد فعال در حوزه ورود اطلاعات است.

مهارت های مورد نیاز برای ورود اطلاعات

هر وب سایت محتوای مطابق با نوع کسب و کار خود را سفارش می دهد. به این ترتیب بعضی از دیتا اینتری ها باید از مهارت های ویژه ای برخوردار باشند. به طور مثال برای انجام بعضی از سفارشات، لازم است که فرد به مهارت های فتوشاپ و تنظیم ویدیو وارد باشد. در این حالت هزینه دیتا اینتری، نسبت به سفارشاتی که مهارت های آن به اصول مربوط به نگارش محدود می شود بالاتر خواهد بود.

 پیچیدگی پروژه

بعد از پروژه ها با توجه به موضوعی که دارند نسبت به سفارشات معمولی پیچیده تر هستند. در این موارد وقت بیشتری از فرد تولید کننده گرفته می شود؛ در نتیجه ممکن است انجام سفارشات هزینه های بیشتری را در بر داشته باشد.

 حجم کار

 حجم کار، از دیگر عواملی است که می توان هزینه دیتا اینتری را به وسیله آن برآورد کرد. در صورتی که سفارشی حجم بالایی داشته باشد، وقت بیشتری را از تولیدکننده خواهد گرفت؛ همچنین در صورت پیچیده بودن موضوع، انرژی بیشتری صرف خواهد شد. به طور کلی، حجم کار، رابطه مستقیمی با هزینه های دریافتی آن دارد. واضح است که هر چقدر حجم کار بیشتر باشد دستمزد بیشتری برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

متخصصین دیتا اینتری چه کار هایی انجام می دهند؟

هر کسب و کاری قواعد و قوانین خاص خود را دارد. فردی که در حوزه کاری خود از مهارت و توانایی بالایی برخوردار باشد از متخصصان آن حوزه به حساب می آید. ورود اطلاعات نیز باید بر اساس اصول خاص خود انجام شود. افرادی که قادر هستند کار دیتا اینتری را با بیشترین مهارت انجام دهند، از متخصصین این حوزه به حساب می آیند. افرادی که قصد سفارش ورود اطلاعات را دارند باید بدانند که چه انتظاراتی را باید از یک متخصص دیتا اینتری داشته باشند.

از ابتدایی ترین مهارت های که یک متخصص ورود اطلاعات باید از آن برخوردار باشد می توان به تسلط داشتن به اصول سئو و نرم افزار های مرتبط با تولید محتوا اشاره کرد. ممکن است هر فردی در زمینه خاصی تخصص داشته باشد. به طور مثال افرادی که به نرم افزار هایی مانند فتوشاپ و نرم افزار های مرتبط با تنظیم ویدیو وارد هستند می توانند محتوا های تصویری تولید کند. ممکن است بعضی از افراد مهارت بالایی در تولید محتوای متنی داشته باشند. اما به طور کلی محتوای تولید شده باید با اصول محتوا نویسی و قواعد سئو مطابقت داشته باشد.

زمانی که سفارش دیتا اینتری را می دهید فرد متخصص باید اطلاعات مرتبط با کسب و کار شما را مطالعه و سپس جمع آوری کند. پس از این مرحله محتوای خام باید بر اساس قواعد سئو بازنویسی گردد. تفاوت یک فرد ماهر با یک تولید کننده مبتدی در میزان حرفه ای بودن محتوایی است که تولید می گردد. کیفیت کار تولید شده و تأثیر مثبت آن در بالا رفتن رتبه سایت، نشان دهنده مهارت بالای متخصصی است که سفارش خود را به آن سپرده اید.

مزایا و معایب کار دیتا اینتری

هر کسب و کاری مزایا و معایب خاص خود را دارد. دیتا اینتری با توجه به مسائلی که در دیتا اینتری وجود دارد می تواند مزایا و معایب داشته باشد. در ادامه توضیحاتی در این باره ارائه خواهد شد:

مزایا برای سفارش دهندگان

از مهم ترین مزایای سفارش دیتا اینتری برای سفارش دهندگان می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بالا رفتن سرعت کارها
 • برداشته شدن فشار از مدیران و ایجاد زمان و انرژی بیشتر برای رسیدگی به امور مهم تر
 • کارآفرینی
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های مربوط به استخدام دائم
 • بالا رفتن میزان بهره وری

مزایا برای متخصصان

از مزایای سفارش ورود اطلاعات برای متخصصان این حوزه می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب درآمد در خانه
 • عدم نیاز به صرف هزینه های مربوط به رفت و آمد
 • مصرف انرژی کمتر
 • امکان کسب درآمد از منابع مختلف

معایب

دیتا اینتری در کنار مزایا خود معایبی نیز دارد. اصلی ترین معایب این حرفه عبارتند از:

 • کلاهبرداری های شغلی
 • درآمد نه چندان بالا

انواع دیتا اینتری یا ورود اطلاعات را بشناسید

سفارش ورود اطلاعات می تواند مربوط به حوزه های مختلف کسب و کار های اینترنتی باشد. از آنجایی که اینترنت دنیای گسترده ای دارد، اطلاعات و خدمات مختلفی از طرف مشتریان سفارش داده می شود. در ادامه با انواع دیتا اینتری آشنا خواهید شد.

 • دیتا اینتری محصول فروشگاهی
 • دیتا اینتری مربوط به وب سایت ها
 • دیتا اینتری اخبار
 • دیتا اینتری مقاله
 • دیتا اینتری ایمیل و اطلاعات تماس
 • دیتا اینتری از اسناد کاغذی
 • دیتا اینتری پادکست ها

جمع بندی

در این مطلب سعی داشتیم تا شما را هر چه بیشتر با دیتا اینتری و سفارش آن آشنا کنیم. در صورتی که در این زمینه نیاز به مشاوره داشتید، می توانید روی کارشناسان کاروکانتنت حساب باز کنید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

انجام دیتا اینتری بستگی به حجم سفارش شما و زمانی که مدنظر شما است، دارد.

هزینه ای که شما باید برای دیتا اینترنت بپردازید در سایت قرار گرفته است.

بله تولید رپورتاژ یکی از کارهایی است که تیم نویسندگان ما انجام می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هدف کارو

هدف تیم ما موفقیت کسب و کار شما است.  با بکارگیری جدیدترین متدهای دیجیتال مارکتنیگ،  برای پیشرفت و توسعه سایت شما

ارتباط با ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کارو کانتنت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.